Meist

OÜ Allparts on loodud 2011 aasta Septembris.

Alustasime äritegevust autovaruosade müügiga kuid praeguseks on tekkinud juba mitmeid koostööpartnereid ning saame seega klientidele pakkuda veel suuremat tootevalikut. OÜ Allparts on saanud praeguseks edasimüüjaks ka mitmele ettevõttele. Pakume oma klientidele autovaruosi, lisaseadmeid ning audio/video tooteid.2013/2014 aastatel täiendasime toodete valikut veelgi performance- ja tuningosade näol leides uusi koostööpartnereid tänu kellele suudame pakkuda väga paljude erinevate tootjate tooteid.

Meie eesmärgiks on pakkuda oma praegustele ja tulevastele klientidele nende poolt soovitud tooteid parima hinna ning kvaliteedi suhtega. Soovime vältida olukordi kus tuleb kliendile vastata, et toode puudub meie tootevalikus ning me ei saa Teile seda pakkuda.

Meie motoks on: klient on kuningas ning kliendi rahulolu peab olema tagatud. Soovime olla Teie usaldusväärne partner tulevikus. Üritame oma tootevalikut pidevalt täiendada erinevate kasulike toodetega. Ettevõtte eesmärgiks on saavutada püsiklientuur klientide näol, kes on rahul OÜ Allparts poolt pakutavate teenuste, hindade ning toodetega.

Alates 2014 keskpaigast alustasime aktiivselt ka Subaru originaalvaruosade ja tuningosade müügiga. Olles leidnud mitmeid hankijaid usume, et saame pakkuda klientidele konkurentsivõimelist hinda ning suurt tootevalikut erinevate osade näol.